הוסף המלצה 

נתאלי היא אדם נדיר ומטפלת מדהימה. תמיד חושבת וחוקרת ומנסה למצוא בכל מפגש את הטיפול הכי מתאים. האכפתיות שלה היא מעל ומעבר למצופה ממטפלת. אני כבר מספר חודשים מטופלת אצלה, והיא עזרה לי מאוד במקומות לא צפויים השבוע אחרי שבועות של כאב גב בלתי נסבל, מפגש אחד אצלה וכמו קסם הכאבים ממש התמעטו.. ממליצה ממש בחום!


22/12/2014
יערה 

אני בטיפולה של נתאלי כמה שנים, אני אישה בת 70 שכל פעם יש משהו לתקן אצלי,כל פעם שאני מצוננת, שיש לי ברונכיטיס גדולה, שכואב לי משהו - אני פונה אל נתאלי – תמיד אני מוצא תשובה מיידית והקלה מאד גדולה. בתקופה שהיו לי בעיות נשימה הייתי באה אליה אחת לשבוע והיא ידעה בעדינות ובחכמה למצוא כל פעם איפה הנקודה הנכונה לדקור לפי מצבי. לפעמים אפילו הייתי מקבלת מסאז' של טווינה יוצא מהכלל. כל זה היה מלווה באדיבות מאד גדולה ובהסברים שלפעמים הרגיזו אותי -כי היא נתנה לי עצות איך לאכול ומה לאכול. לקח לי קצת זמן לקבל את דעותיה. כשיכולתי להשלים שמה שהיא מציעה נכון לבריאותי זה עזר לי מאד. תודה, תודה לנתאלי ואני אצטרך אותך הרבה הרבה שנים. זהבה


05/07/2011
זהבה מהרצליה

נתאלי הלר-דרכנו הצטלבו לפני כארבע שנים הגעתי אלייך בעקבות המלצות על מטפלת בשיטת טווינא,התאהבתי בשיטת הטיפול ובעיקר בך ביכולות שלך לתת בטיפול מעבר ,בדאגה בקשיבות שלך המופלאה.מהר מאוד התחלתי להיות מטופלת שלך בדיקור סיני כל שבוע פקדתי אותך בטיפול משולב של דיקור סיני וטווינא. לאחר תקופה של טיפול ושינויים בחיי הפסקתי להגיע לטיפולים אך כל פעם שגופי אוטט לי על בעיה את הראשונה שהייתי מצלצלת אליה לשאול את דעתה.לפני כחצי שנה עקב חזרה מטיול במזרח ומצב בריאותי ירוד לאורך חודשיים.פניתי אלייך שוב והפעם ע"מ לחזור לטפל בעצמי ,מאז אנחנו יחד כבר 4 חודשים.את בחינתי היית ותישארי תמיד המטפלת האלופה שלי!!!


29/06/2011
שמרית חסון 

נתאלי הלר- היא דרך חיים,דרכה למדתי והבחנתי את עצמי ובריאותי לעומק,נתאלי מלאה בידע ויודעת להעביר את הידע אליך עלמנת שתוכל לתפקד ולממש בכוחות עצמך,מאז שאני מטופל שלה (כבר 5 שנים) על בסיס קבוע חיי מרגשים אחרת,היא נאמנה ותמיד שם עבורי בכל שלב עברנו יחד דרך ארוכה של טיפולי טווינה ,דיקור תזונה ושיחות עמוקות בכל עניין ותמיד היא סובלנית ואכפתית .. היא המרפאה שלי ותישאר ככה תמיד ,שתיהיה דרך צלחה...


26/06/2011
גיא אלון 

נתאלי מטפלת מדהימה,היא עזרה לי בבעיות שונות -בבעיות בקיבה דרך צמחי מרפא וסדרת טיפולים בדיקור והצליחה לרפא את מה שהרפואה המערבית נכשלה בו. מאז הבנתי שיש לי למי לפנות וגם אם יש לי סינוסיטיס אני עושה הכל כדי לקבוע טיפול ואם אפשר לקבל קצת עיסוי בטווינה אז בכלל הרווחתי... ממליצה בחום תשמעו לי אני ביקורתית!


26/06/2011
שירלי  מקלר

1

הוסף המלצה 

   סלט עדשים כתומות עם גזר אגוזי מלך וכוסברה

   עדשים כתומות הן בעלות ערך גליקמי נמוך ולכן טובות לחולי סוכרת ולאנשים הרוצים לשמור על משקלם. הן קלו…

   קרא עוד: סלט עדשים כתומות...

   חלב והשפעותיו

    חלב ומוצריו נצרכים בכמות רבה בקרב אנשי המערב. כבר מגיל צעיר מעודדים אותנו לאכול מוצרי חלב בגלל תכול…

   קרא עוד: חלב והשפעותיו

   חיסון מהטבע לקראת שפעת החורף

   לפני שאנו רצים להתחסן לקראת החורף, לטבע יש כמה דברים להציע עבורנו. צמחי מרפא ותזונה

   קרא עוד: חיסון מהטבע...

   דיאטת ניקוי כבד לקראת האביב

     האביב מביא איתו את הפריחה המלבלבת ואת יציאת הנבטוטים מתוך האדמה. ההתבטאות האנרגטית ש…

   קרא עוד: דיאטת ניקוי כבד...

   חומצות שומן חיוניות

   מחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות הוכיחו והראו את יעילותם של חומצות השומן אומגה 3 בהקשר לבריאות כלי…

   קרא עוד: חומצות שומן חיוניות

   שמן קצח ושמן קוקוס

   שמן קצח ידוע מזה שנים כמחזק מערכת חיסון ומטפל במהירות וביעילות במחלות מערכת נשימה עליונות. מקובל מאו…

   קרא עוד: שמן קצח ושמן קוקוס